Bahçe Kapısı Motoru

index-bottom-img-3

Son yıllarda yapı ve inşaat projelerinde estetiklik ve güvenliğe verdiği destek ile bahçe kapısı motorları  yapı otomasyon sitemlerinin önemli unsurlarından biri olmuştur. Bahçe giriş kapınız, ancak uzaktan kumandalı bir motoru varsa, beklentilerinizi karşılayacak kadar konforlu olur. Tabii ki herhangi bir motordan değil, her gün kullandığınızda dahi güvenebileceğiniz, kaliteli bir üründen bahsediyoruz.

Özellikle çarpık kentleşme ve araç sayısının günden güne artışı araç park sorununu beraberinde getirmektedir. Önceki yıllarda konut bahçeleri olarak kullanılan alanların araç park alanına dönüşmesinde yardımcı olan bahçe kapısı motorlarımız, bina ve site sahiplerine ait olan bu alanların korunaklı ve emniyetli hale getirilmesinde belirleyici rol oynar.

Bahçe kapısı motoru sektöründe önemli bir yer edinen ürünlerimiz mevcut metal alüminyum, demir, ferforje ve diğer metal kapılara montaj edilebilir. Mevcut kapılara uygulanması durumunda kapının mekanik yürüyen aksamlarının sağlıklı çalışması,motora ekstra sürtünme gücü vs yansıtmaması gerekmektedir.Referanslar

Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bir çok firmaya hizmet verdik.