Endüstriyel Kepenk

index-bottom-img-5

Endüstriyel Kepenk sistemleri tesislerde orta seviyede hız gerektiren yükleme boşaltma çalışmalarında, izolasyonu ön planda tutan en uygun kapı sistemidir.

Fabrika girişlerinde ,özel yükleme alanlarında , depolama alanlarında üst düzey bir işlev sağlayacak sağlam , güvenilir ,uzun ömürlü kapılardır.

Endüstriyel kapı güvenli emniyet sistemine sahiptir. Korunacak cismi ; araba , depo , malzeme vs. sıcaktan-soğuktan , tozdan arıtan havayı muhafaza etme görevini yerine getiren endüstriyel kapılar, istenilen boyutlarda bulunabilir. Endüstriyel kapıların bakımı yapıldığında kullanımı uzun dönemli kapılardır.

Endüstriyel kepenkler, panellerden oluşan endüstriyel sistemlerdir. Bu kepenklerde yan duvarlara ve tavana monte edilerek yönlendirici kolların vasıtasıyla hareket eder. Kepenk açıldığında bu seksiyonlar dizilim sırasıyla tavanda var olan alana doğru toplanmaktadır. Dört bir tarafı kauçuk filtreler ile donatılmış Endüstriyel kepenkler oldukça sağlam ve sızdırmazdırlar. Otomasyon sistemi ile hareket etmekte olen seksiyonel kapılarda kapı kapanırken kapının zarar görmemesini sağlayan bir emniyet sistemi vardır. Bunun yanı sıra seksiyonel kapılar yay kırılma ve halat kopma gibi kullanımlara sahiptirler. Yapılan işlemlerin tümü , seksiyonel kapılarda maksimum seviyede güvenliği sağlar.

 Referanslar

Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bir çok firmaya hizmet verdik.