Fotoselli Kapı

hakkimizda-img-2Fotoselli kapıların günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız standart tek ve çift kanatlı kayar kapı modelleri ile imal edilen kusursuz mekanik ve elektronik mühendislik birikimi sayesinde son derece konforlu ve uzun ömürlü otomatik kayar kapı mekanizmaları olarak hizmetinize sunmaktayız.

Otomatik Kapı Sistemleri istekleriniz doğrultusunda şeffaf, renkli, reflekte ,solar veya kombine özellikli lamine ,temperli veya lamine+temperli camlarla ve özel fırça ,conta yapısı ile hava yalıtımını muntazam bir şekilde sağlayan alüminyum profil sistemlerini, elektrostatik toz boya veya eloksal renklendirme teknikleri ile her tür ihtiyaç ve zevke uygun hale getirerek otomatik kayar kapılarınızı üretilmektedir.

Sağ veya sola açılır bir hareketli ve hareketli kanadın üzerine kaydığı bir sabit kanattan oluşturulan Tek Yöne Açılır Fotoselli kayar kapılargibi ,daha kısıtlı alanlarda mevcut duvar ,camekan veya cepheler üzerine açtırılarak sabit kanat olmaksızın da uygulanabilmektedirler.  Çift Yöne Açılır Fotoselli kapılar; sağa ve sola senkronize bir şekilde kendi sabitleri veya mevcut cepheler üzerine kayarak açılan otomatik kapı sistemleridir.

Fotoselli Kapı Fiyat Teklifi İçin TIKLAYINIZ

 Referanslar

Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bir çok firmaya hizmet verdik.