Mail:info@teknikcam.com
AdresYenibosna Merkez Mah. Yıldırım Beyazıt Cad.
No:224 Bahçelievler-İSTANBUL
İletişim Kur

Diğer Hizmetler

  |   Diğer Hizmetler

Diğer Hizmetlerimiz

alüminyum doğrama

Alüminyum doğrama sistemleri günümüz şartlarına uygunluğuyla tercih sebeplerimiz içerinde ilk sırayı almıştır.

Alüminyum, özellikle iklim şartlarına dayanıklı olması, uzun ömürlü olması, rahat uygulanabilmesi, konforlu ve şık çözümleri kolayca mümkün kılması gibi nedenlerle doğrama sistemlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Alüminyum Doğrama Sistemlerinde ısı yalıtımlı ve yalıtımsız seçeneklerle kapı, pencere, sürme doğrama kapı ve pencere sistemleri sunuyoruz. Bu ürünler iç ve dış mekan kullanımına göre ayrı tasarlanıyor.
pvc pencere

Dünya standartlarında üstün teknoloji ile üretilen PVC Pencere Sistemleri, mükemmel ses ve ısı yalıtımı ile maksimum fayda sağlar. Siz de pencerenizi korkmadan hayata açın.

PVC Kapı Sistemleri estetik, şık, dayanıklı ve emniyetli yapısıyla farklı seçenekleri ile mekanlarınızın mimari ile mükemmel uyum sağlar. Siz de kapılarınızı hep sevdiklerinize açın.

Panjur, kepenk, ve dekor lambri sistemleri ile yalıtım ve estetiğe destek olan yardımcı profiller, mekanlara fonksiyonel çözümler sunmaktadır. Siz de güneşi istediğiniz zaman içeri alın.
Ofis Bölme Sistemleri

Cam ofis bölme sistemleri modüler yapısının sağladığı hızlı uygulama özeliği,mekana uyumlu sistem çözümleri ve değişik mekanlar oluşturma amacıyla zahmetsiz ve ortama zarar vermeyen demontaj özelliği ile zaman ve bütçe ekonomisi sağlar.

Cam ofis bölme sistemleri milimetrik düzgünlükte,temiz ve yerinde montaj edilmeye hazır olarak üretilir. Uygulama alanında cam kesim ve temizliği, jaluzi montajı gibi işlemleri ortadan kaldırır ve tasarruf sağlar. Sistemleri konstrüksiyonun ve sistem çözümünün sağladığı avantaj ile tüm mekanlara hızla monte edilir.

Özellikle çalışma alanlarına dekoratif bir alan sağlar.
Küpeşte sistemleri

Küpeşte merdiven, balkon ve havuz kenarındaki geçişlerde insanların güvenliğini sağlamak için kullanılır.

Klasik ya da modern evinize dubleks merdiveni, villa merdiveni ya da tarihi mekanların merdiven, ahşap küpeşte korkuluk, trabzanlarında kullanılan çeşitleride mevcuttur.

Teknik Cam güvencesiyle ihtiyacınıza uygun kupeşte imalatı yapmaktayız.
Kış Bahçesi

Teknik Cam Estetik ve fonksiyonel açıdan Kış Bahçesi çözümleriyle müşteri beklentilerinin üstüne çıkmaktadır. Türkiye genelinde Kış Bahçesi uygulamaları yapmaktadır.

Kış bahçesi yapılması size, ailenize, evinize ekstra bir yaşam alanı kazandırır. Salon, oturma odası, yemek odası vb. alanlarınızı kış bahçeleri şeklinde oluşturup yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Kış Bahçeniz sayesinde bir çok farklı mekan kazanır, bahçe keyfini sadece yılın iki veya üç ayında değil tüm yıl boyunca aralıksız yaşayabilir sadece güneşin değil, yıldızların keyfini ve gizemini de tüm yıl boyunca aralıksız tadabilir, evinizle iç içe olan kış bahçenizle şehir hayatı ve stresin kışın yarattığı sıkıcı atmosferinden kaçışınızı sağlayacak bir mekan yaratırsınız.
Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk ve panjur sistemlerimiz, güvenlik ve estetiğin birleşimi ile yapı otomasyon çözümlerinin en önemli unsurlarıdır.

Kullanım amaçlarına göre değişik imal edilen otomatik kepenk sistemlerimiz kullanım rahatlığı ve uygulandığı alana kattığı değer ile yapı sektöründe en çok tercih edilen bir üründür.

Uygun projeler için önereceğimiz değişik motor ve lamellerden imal edilen otomatik kepenk sistemlerimiz uygun fiyatları ile birçok kurumsal firmanın zincir mağazaları ve frencaising kuruluşlarının yapı otomasyon çözümü olarak inşaat projelerinde yer almıştır.

Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan Şerit ve Yüzey Malzemesi( Lameller) alüminyum poliüretan dolgu malzemeli , alüminyum ekstrüzyon ve galvaniz olmak üzere farklı profillerden imal edilir.

Teknik Cam
Otomatik Kapı Sistemleri ve
Diğer Hizmetler için...

İletişim Kur